Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Váhy (23. 9. - 22. 10.)
Nejúspěšnější období roku 2007 vám nadělí měsíc srpen. Přinese vám nejen ocenění vaší minulé práce a jistý finanční zisk, ale především harmonii a vyrovnanost, kterou budete po zbytek tohoto roku spíše hledat než nalézat. Přízeň hvězd je v roce 2007 nakloněna především vaší práci, jejímu praktickému uplatnění a vašim finančním a společenským úspěchům. Vaše city však budou po většinu roku poměrně rozkolísané, nevyrovnané a zdá se i komplikované. Neustálé napětí, které bude přítomné ve vašich vztazích, může začít dříve či později vstupovat i do dalších oblastí vašeho života. Bude pro vás velmi těžké si v momentálních vztazích udělat alespoň trochu jasno, ale přesto se o to alespoň pokuste. Prospěje to nejen vaší přítomnosti, ale kladně to ovlivní i vaši dlouhodobou budoucnost. Rozhodovat se v citech - správně "vyvažovat" - bude tak pro vás v tomto roce permanentní a náročný úkol. Pokud se vám ho podaří zdárně vyřešit, k pracovním úspěchům roku 2007 budete moci přičíst i úspěchy citové.

Láska

Především v citové oblasti budete mít tento rok štěstí. Díky vlivu Jupitera můžete potkávat zajímavé osoby s dobrým postavením, Luna přeje seznamování ve společnosti a přes členy rodiny. Už leden by mohl být plný vydatného sexu a radovánek, Venuše to jasně ukazuje. Díky vlastní výmluvnosti a cestám pak získáte zajímavé partnery, možná i ze zahraničí. V listopadu budete pro partnery hodně důležití, užijete si jejich neustálého zájmu. Tento rok využijte pro větší míru zábav a kultury, než v tom minulém, upracovaném a smutném období.

Zdraví

Pokud jste nervóznější, odráží se to hlavně na špatné funkci vylučovací soustavy. Proto se naučte vyhýbat stresům tím, že se vždy před spaním uvolníte, jógou nebo Silvovou metodou. Jupiter i Uran naznačují, abyste už v únoru začali cvičit v hale, nebojte se víc plavat a chodit na masáže končetin. Hlavně svaly na krku a kolem beder musí být lépe uvolněny. V červenci si dejte pozor na hlavu a zuby, stejně tak i na stav nohou, nedělejte extrémní sporty. Běhání vás začne bavit na podzim, což je dobře, potřebujete pravidelné cvičení pro funkci srdce.

Práce

Více štěstí zažijete, když se budete snažit o povolání spojené s kontaktem s klienty. Jako recepční, lidé v telekomunikacích nebo P. R. agenturách se můžete lépe zapracovat. Výuka jazyků může mít rychlý spád a vy pochopíte, že vám chyběla jen častější konverzace. Jupiter i Venuše se na všechno dívají pozitivně. Zaměstnání spojené s cestováním, kulturou a zábavou vám přinese hodně nových zážitků. Stres už zvládáte dobře. Nepracujte ale tam, kde vám nevěří a podvádí vás, jak třeba zjistíte.

Peníze

Patříte sice ke skromným lidem, ale potřebujete lepší odměnu kvůli spokojenosti blízkých. Snažte se vše pořádně zdůraznit a vyjednat si výhody. Vůbec vaše schopnost získávat z obchodu a reklamy se hodně zvýší. Nebojte se dost vydělávat v červenci a srpnu, protože tak nemálo získáte, když druzí mají dovolené. V listopadu si už můžete koupit i luxusnější zboží, dárků bude pro tento rok víc. Jupiter i Pluto se tváří pozitivně na kvalitní kontakty i schopnost dělat společníky ve firmách, vyděláte tak.

Obrazek

Lev (23. 7. - 22. 8.)
Vaším nejšťastnějším a nejúspěšnějším obdobím roku 2007 se stanou bezesporu měsíce květen a srpen. A také únor - ten ovšem jen pod podmínkou, že se nebudete nekonečně přeceňovat a nepustíte se do něčeho, co je daleko nad vaše síly. Pro vaše city a vztahy bude velice důležitý měsíc červen, kdy vám hvězdy přinesou jedinečnou příležitost potkat svého osudového partnera nebo alespoň zažít lásku, jakou jste ještě nepoznali. V červenci začnete více přemýšlet nad city, které jste v červnu hluboce prožívali a rozhodovat se, jak je zařadit do svého žebříčku hodnot a do života vůbec. Srpen pro vás není doba vhodná pro dovolenou, ale pro práci, kde můžete získat rozhodující vliv, který v září nejspíše ještě posílíte. Od začátku října až do konce roku se díky své otevřenosti a pravděpodobně i lehkomyslnosti můžete dostat do jakýchsi sporů s okolím. I když kritiku přijímáte jen neradi a velmi těžko, bude pro vás tentokrát lepší ji nejen vyslechnout, ale také se nad ní zamyslet. Pomůže vám vyhnout se mnohým budoucím problémům a nepříjemnostem

A zde je rozšíření:

Láska

Tento rok byste měli najít dost milých osob, hlavně muži žen. Díky postavení planety Jupiteru to vypadá, že budete mít štěstí ve vazbách s cizinci a na dálku. Prožijete dost potěšení, i v rámci dárků. V únoru to vypadá na partnerské neshody, musíte slevit ve svých očekáváních. V dubnu můžete blízké citově zanedbávat, proto se dočkáte lidsky nečekaných reakcí. Srpen a září by ale mělo být plné skoro oslnivé lásky, tolerance a návratů partnerů, kteří se rozešli. Budete zářit jako slunce, vaše srdečnost potěší nejednu duši.

Zdraví

Tato zima je na vás tuhá a především únor bude dělat problém vašemu krevnímu tlaku, možná i srdci a tepnám. Nebojte se jezdit víc na běžkách nebo cvičit v posilovně a při aerobiku. V červnu bude dobré, abyste se vydali s blízkými do lázní, pokud je to možné. V listopadu pozor na zranění horní části těla, buďte opatrní při práci u strojů a ve vrcholovém sportu. Díky Jupiteru to ale vypadá, že se větším problémům tento rok umíte úspěšně vyhnout, máte štěstí a schopnost posílit celý organizmus.

Práce

Podle postavení planet se zdá, že se pro vás práce stane větším potěšením, aspoň trochu. Vsaďte na své kontakty a přející kamarády, o hodně si polepšíte hlavně díky organizačním schopnostem a kreativitě. Pokud máte tvořivé zaměstnání, nebo jste řemeslníci, půjde vám práce lehce od ruky. Jestli pracujete v restauraci nebo zábavním podniku, hodně vyděláte. Luxusní a drahé předměty se budou taky lépe prodávat. Firmy, obchody a provozovny zakládejte především v druhé půli srpna a na začátku prosince.

Peníze

Lepší finance byste mohli získat díky stykům ve společnosti, ale především díky vlastní kreativitě a nápadům. Máte štěstí v podnikatelské oblasti, ale začnete víc vydělávat i jako manažeři a organizátoři práce. Nebojte se s důvěrou investovat v cizině, máte předpoklady, aby se vše hnulo správným směrem. Moc nenakupujte zboží v měsících květnu a listopadu, jinak buďte velkorysejší než minulý rok. Máte potřebu nějak odškodnit svou rodinu, společná dovolená na počátku srpna se proto vyplatí se vším všudy. Můžete nečekaně vítězit v sázkách.

Obrazek

Beran (21. 3. - 20. 4.)
Příznivým obdobím budete procházet především v první polovině roku 2007. Tehdy se otevřou vaše největší příležitosti k vzestupu pracovnímu i společenskému a vaše nezdolná a permanentně tryskající energie najde své náležité uplatnění.

Pro vaše dlouhodobější vztahy budou nejdůležitější především jarní měsíce, kdy můžete potkat toho pravého, případně vstoupit do šťastného manželství. Od května do začátku podzimu budete nuceni se spokojit už jen s menšími, dílčími úspěchy. Úkoly si tehdy dávejte jen takové, které vás nebudou stát příliš mnoho energie a síly a raději odpočívejte a udělejte také něco pro své zdraví. V posledním měsících roku se nejspíše nevyhnete většímu či menšímu napětí v citových vztazích či nepříjemným střetům v zaměstnání. V tomto období se vynasnažte včas tlumit svoji netrpělivost, která by mohla v nepříznivých dnech snadno gradovat až k nekontrolovatelným záchvatům hněvu. Podstatou Vašeho slunečního znamení je silná vůle, jistě proto i v náročnějších údobích roku 2007 uhájíte vše, co si v jeho příznivých dnech vydobudete

A zde je rozšíření:

Láska

Tento rok prožijete docela rozporuplně. Chcete na lidi působit jako výjimečné typy, ale nedokážete být příliš citliví vůči blízkým. Budete trochu přehlížet jejich lidské potřeby. Od března díky vlivu vládnoucí planety budete vášniví, ale spokojíte se se slabšími city. Chcete fungovat více kariérně a oblast lásky to zasáhne. Uran ale touží po změnách a větší blízkosti s partnery, se kterými si máte co říct, takových není nikdy dost. Jste taky duchovně otevřenější. Dost partnerů můžete potkat na pracovních cestách. V sexu se vám bude dařit v dubnu a na přechodu srpna a září, i před Vánoci, vždy jste přeborníky.

Zdraví

Tento rok se musíte vyhýbat virovým onemocněním a nečekaným komplikacím s bakteriemi. Především v listopadu a prosinci můžete mít oslabený organismus. Kromě masa jezte hodně vajec, ryb a zeleniny, bude to důležité. Chronické problémy se zuby nebo ušima musíte řešit už v únoru, ale díky vlivu vládnoucí planety i Venuše se situace brzy zlepší. V červenci varuje Merkur i Uran před rychlou jízdou autem, budete mít sklon k mikrospánku, pozor na alkohol! Kdybyste si pro relaxaci na horách nebo u moře zvolili měsíc říjen, bylo by to nejlepší.

Práce

Situace nebude příliš jistá, podle všeho to vypadá, že především pracovníci průmyslových odvětví budou mít problém s nepříliš velkou pravidelností platů. Vládnoucí planeta ale říká, že když se aspoň na čas vydáte do zahraničí nebo dál od domova, výsledek bude jistější a vy šťastnější, i díky Jupiteru. Hlavně převoz produktů, materiálu nebo obchod s kovem a elektronikou vynese více peněz. Především květen a červen je příznivý aktivním pracovníkům marketingu. Na konci roku pracujte doma.

Peníze

Jejich výše na vašem účtě se bude odvozovat od vaší pracovitosti a ctižádostivosti. Podle Pluta to vypadá, že se sice musíte osobně omezovat, ale v červnu a červenci budete mít výdělky jistější a taky vyšší. Pokud máte akcie ve podnicích přes suroviny a komodity, index půjde nahoru. Měli byste uvažovat o nákupu stavebních pozemků, ale ne přes realitní kanceláře. Ke konci roku se dostanete do určité finanční závislosti, přesto jí díky Jupiteru překonáte.


Obrazek

Rak (22. 6. - 22. 7.)
První polovina roku vám přinese jen mírné úspěchy a drobná ocenění. To vám nebude pravděpodobně stačit k úplné spokojenosti a vaše snění o něčem, co by mohlo být a není a míra sebevědomí a ctižádosti se budou poněkud rozcházet s realitou. Zkrotíte-li tyto své velké představy a požadavky, pochopíte, že se vám vede velmi dobře. Mnohé nepříjemnosti si můžete způsobit tehdy, když nezkrotíte svoji pýchu. Od úspěchu k úspěchu budete kráčet v červenci a srpnu. Tehdy se urovnají vaše citové vztahy, se kterými jste si v předchozím půlroce někdy až příliš zahrávali. "Léto budiž pochváleno," jsou slova, která budou určitě naplněna. Po zbytek roku si jistě rádi zachováte svůj vnitřní klid a rovnováhu. Největším nepřítelem bude pro vás na podzim a před Vánocemi celkem neopodstatněná nervozita. Snažte se vyhnout hádkám, neobviňujte ze svých nepříjemných pocitů druhé. Sáhněte raději do zásob své dobré nálady, spolehněte se na osvědčené přátele a na svoji rodinu. Najdete tak optimismus a sílu projít i tímto těžším obdobím bez větších nehod a ztrát.

A zde je rozšíření:

Láska

Na začátku roku budete dost závislí na pracovitém partnerovi a snad i proto často sami. Můžete taky být až příliš přitažliví pro vaše nadřízené, především cizího původu, kteří o vás mají sexuální představy. Dejte si proto pozor na vyzývavost oblečení. V květnu si vybírejte milence nebo partnery víc podle svých potřeb. Díky Venuši budete raději, pokud se z nezájmu probudí milovaný partner. Před koncem roku můžete prožít silný uragán vášní, které vás umí dostatečně naplnit.

Zdraví

Na začátku roku asi nebudete mít chuť na jídlo, takže musíte čas využít k dietám. Bez vydatného jídla ale dlouho nevydržíte. Chronické problémy se žaludkem a zažíváním musíte řešit brzy, konec zimy vám nepřinese jistotu. Jen výjimky mezi vámi ale budou potřebovat operaci. Můžete se však jednoduše zranit při nakládání s ostrými předměty ve vašem domově, Mars a Saturn varují. Hlavně v říjnu ale budete svěžejší, choďte pravidelně plavat nebo do sauny, odeženete tak spoustu bacilů. Problémy s plicními sklípky řešte nejdřív bylinnými preparáty.

Práce

Nezdá se, že byste měli v zaměstnání vyniknout, spíš se budete muset naučit lépe jednat s klienty. Pokud pracujete v kontaktních povoláních, jako je prodej po domech, hotelnictví nebo restauratérství, musíte si dát pozor své chování a nepřizpůsobivost. Může vás to stát i kvalitní místo. Především ke konci března budou problémy. Štěstí naopak budete mít celý rok díky znalosti cizích jazyků, jak říká Jupiter. Dost získáte, pokud jich umíte víc, nebojte se víc sebeprezentovat, především v říjnu a listopadu. Pak zažijete lepší odměny.

Peníze

Tento rok budou mít až příliš rychlý oběh, proto si dejte pozor, jak s nimi pracujete a kam je ukládáte. Umíte si najít příznivé partnery pro podnikání. I vaši příbuzní víc pomůžou, hrozí ale menší loupeže, peněženku mějte dobře schovanou. Nebojte se o penězích jednat s finančními odborníky, protože vám to pomůže, jak to sami nečekáte. Především na podzim si peníze umíte užívat, Pluto je však striktně proti rozhazování. Postupujte obezřetně a neobelhávejte stát na daních.

Obrazek

Ryby (20. 2. - 20. 3.)
V prvních třech měsících roku 2007 se stanou vašimi věrnými společníky jindy vrtkavá paní Štěstěna a mnohdy nespolehlivý pan Úspěch. Vaše instinktivní chápání skutečnosti najde nejen své příznivce, ale i skvělé praktické uplatnění. Je také velmi pravděpodobné, že najdete i lásku, o které sníte a po které toužíte. Prvotní však bude vaše uplatnění v práci a přiměřená finanční stabilita. Příjemné doznívání tohoto čtvrtletí budete vnímat až do konce června, kdy si můžete užívat dobrého pocitu z nedávno dosažených výsledků. V této době se však nenuťte do ničeho, co by mohlo překonat vaše síly, vyžadovalo velkou pečlivost či pevnou vůli. Léto vám pak přinese jisté napětí v oblasti vašeho milostného života, nedorozumění mohou nastat také v zaměstnání. I přicházející podzim vám přinese jakousi možnost určité životní komplikace. Příznivé dny konce října a listopadu však zaženou vaše chmury, a úplně jako z pohádky bude prosinec, kdy váš život dostane opět lesk, bude plný radosti, pohody a krásy - a vy budete zase jednou opravdu šťastní.

A zde je rozšíření:

Láska

Tento rok na ní tolik času mít nemůžete, Neptun vám spíš přidělává problémy, ostatní planety taky nevypadají pozitivně. Musíte si hlavně vylepšit vztahy doma, i když často budete chtít jezdit na výlety, zkrátka pryč a taky navštěvovat milence. Květen nebo červenec může být dobrým měsícem na nalézání nového a dobrého vztahu, ale ten pak nemusí trvat příliš dlouho. Venuše radí, abyste kvůli vlastním rozmarům nerozbíjeli své příznivě fungující vztahy, které máte s blízkými do této chvíle.

Zdraví

Vaše situace je trochu podivná, dávejte si dobrý pozor na stav kostí, především na nohách. Častější rýmy a katary sliznice musíte zahánět, jezte více ovoce a přijímejte vitamín C a minerály. V červenci hodně plavte, ale pokud možno v řece nebo moři, jinde narazíte na hodně bacilů. Na podzim budete oslabení díky pracovnímu stresu, dieta vám pak pomůže lépe, než byste sami čekali. Zajímejte se více o power jógu a jiné posilující a uklidňující zdravotní cvičení, na vaší práci to bude hned znát. Umíte se soustředit při meditaci.

Práce

Vaše zaměstnanost je tento rok zvlášť pro váš charakter a sílu enormní, hodně z vás si vyzkouší situaci v zahraničí, jiní budou pomalu stoupat na pracovním žebříčku. Ale jenom na úkor mezilidských vztahů. Zdravotní sestry a lékaři jistě podlehnou vábení lepších podmínek, stejně jako inženýři nebo umělci. Nebraňte se takové zkušenosti, především pokud ovládáte cizí jazyky, na cesty se vydejte nejlépe v březnu nebo červenci. Jinak můžete být úspěšní ve službách a kosmetice, klientela bude solventnější, připravte se na lepší jednání.

Peníze


Těch budete potřebovat dost, ale zdá se, že si je vypracujete a nezískáte znovu jako dar nebo dědictví. Objevte víc předpokladů pro získání a udržení zajímavých postů, potom umíte být pohostinní a štědří pracovníci. Vaše nápady ve službách nebo reklamní oblasti budou dobré a výdělečné, ale značný příjem si vyžádá problém ve vašich rodinných vztazích. Měli byste objevit nové možnosti investic, především ve farmacii nebo při správě salónů krásy a řemeslných dílen. V listopadu můžete trochu rozhazovat a pracovat na nových možnostech.

Obrazek

Střelec (22. 11. - 21. 12)
Optimisticky a skvěle naladěni do roku 2007 nejen vstoupíte, ale dobrou náladu si uchováte i v jeho průběhu. A snad neméně spokojení, úspěšní a šťastní budete i na samém jeho konci - v listopadu a v prosinci, kdy posbíráte výsledky své smysluplné práce, směřující daleko za hranice všednosti a průměru. Většina roku bude pro vás právě ve znamení práce, mnohdy si budete říkat, že její ovoce nezraje pro vás, nezřídka budete váhat i chybovat. Nedejte se však odradit pochybováním lidí, neproměňte svoji víru v daleké obzory za každodenní rutinu. To, co chcete dokázat, nakonec dokážete. Výsledek však nepřijde hned a snadno, budete o něj muset hodně bojovat. Dobře se vám bude dařit i v osobním životě, a jak by ne, když váš optimismus je tak nakažlivý. V lásce a vztazích nebude zřejmě vždycky všechno zcela ideální, vy s tím však počítáte. Znáte zkrátka svůj životní cíl, ke kterému směřujete, a pro který přejdete třeba celý svět. A hvězdy nad vámi drží ochrannou ruku.

Láska

V tomto roce byste mohli být o hodně sebevědomější a otevřenější ke druhým než minulý rok. Možná ale začnete díky Uranu rozchodem. Jste jinak plní naděje a optimismu. Vůbec budete mít štěstí, i v lásce. Především pánové budou jednoduše dobývat citlivé ženy ze svého okolí. Postavení Jupiteru naznačuje, že najdete někoho, kdo vás bude víc podporovat, nový partner určitě. Venuše naznačuje, že v březnu nebo dubnu přijde dobrá milostná příležitost, cizince se snažte získávat hlavně v období srpnových dovolených u moře. Zažijete hodně radosti a vtipných situací, i rychlého sexu s náhodnými partnery.

Zdraví

Především sport a pohyb vám umožňují načerpat novou sílu a zdraví, to vám plně vyhovuje. Minulý rok jste se asi potýkali s chronickými problémy organizmu, ale tento vám vyhovuje dostatek pohybu a optimistická nálada, ta určitě. Jupiter i Mars vám tak zabraňují, abyste podléhali náhodným nemocím, problémy téměř nepřijdou. Jen možná oparace cév a jater. Snad jen v červnu a červenci pozor na stav stehenní oblasti, mohli byste si přetrhnout svaly a taky na hlavu. V září sport omezte, hrozí vám zlomeniny, věnujte se jen běhání a lehké atletice. Nepijte příliš.

Práce

Konečně máte šanci se plně realizovat. Ať už se věnujete kreativním povoláním, obchodu nebo průmyslové činnosti, ve všem objevíte úspěch. Jen pozor na problémy s technikou. Březen vám dá příležitost, jak začít něco znovu a velmi prozíravě z hlediska peněz, Mars vás podporuje, stejně tak Pluto a Jupiter. Podnikatelské aktivity vám vyjdou, pokud vše můžete zaručit silou vlastní osobnosti a funkčním týmem. Na konci roku všechno už jenom potvrzujte přesnou administrativou, kterou ještě nezvládáte, nechejte si kontrolovat účty.

Peníze

Čím dál tento rok postupuje, tím víc je možné, že vyděláte hodně peněz. Jupiter vás přímo žene do šťastných situací, ale máte je sklon prohospodařit, proto si dejte pozor a snažte se je ukládat. Především v exportu zboží a díky cestovním kancelářím vyděláte dost, v červnu taky díky společníkům a kolegům, jen v září musíte dost zabrat, abyste neztráceli. Pluto má ale pevný vliv, který bohatství jen stupňuje. Máte proto náladu na nákup luxusního zboží před Vánoci.


Obrazek

Býk (21. 4. - 20. 5.)
Březen, duben a květen jsou měsíce, kdy se vám v roce 2007 bude dařit nejlépe.Vaše znamení čerpá svoji sílu ze země; na jaře, kdy rostliny čerpají svými kořeny sílu z půdy, rostou a rozkvétají, opřete se i vy o své vlastní kořeny - o svou práci, citové zázemí, zdatnou fyzickou podstatu a léta utvářený charakter - a rozvinete se do krásy. Tehdy ukážete druhým, co všechno ve vás dřímá, co umíte a co jste už v životě dokázali a budete upřímně oceněni a obdivováni. V lednu a únoru se budou střídat úspěchy s neúspěchy, nejméně se vám bude dařit v měsíci červnu. Nebudete-li příliš nároční, prázdniny a léto si však užijete ke své spokojenosti. V tu dobu v klidu odpočívejte a rekreujte se, vždyť dovolená tu není proto, abyste doháněli, co jste v práci nestihli. Načerpáte-li z letního slunce dostatek energie a klidu, určitě překonáte i nevlídné podzimní měsíce. Říjen a listopad pro vás budou díky stále se zkracujícím dnům a pochmurnému počasí depresivní a obtížné. V adventním čase, se k vám však vrátí harmonie, soulad ve vztazích a pocit štěstí

A zde je rozšíření:

Láska

Na začátku roku budete dost ovlivněni prací a vyděláváním peněz, proto si vztahů příliš neužijete. Začátkem dubna se ale díky vládnoucí planetě dočkáte spokojenosti ve svém stabilním vztahu, který vás naplňuje. Od poloviny července do půle srpna byste měli pobývat hlavně na chatě nebo u moře, zažijete nové milostné možnosti. Stejně tak i v měsíci říjnu budete erotice a sexu otevření, bude se o vás zajímat i kolega, pozor ale na rozchody s vašimi stabilními partnery, nesli byste to jako svou vlastní vinu poměrně dlouho.

Zdraví

Už v únoru si musíte dávat dobrý pozor na krk a průdušky, především astmatici a alergici mezi vámi. Zima v té době nebude mírná, vládnoucí planeta i Jupiter varují. Na jaře, kdy míváte nejvíc síly a vitality, byste měli běhat a chodit na procházky, potřebujete zlepšit svou motoriku díky jízdě na kole, svaly by vás potom více bolely. Na začátku léta budete unavení následkem viróz, váš krevní tlak se neukáže jako stálý. V listopadu pozor na zlomeniny kostí na pažích a ramenou, které vám způsobí někdo jiný. Omezte proto náročné silové sporty, ani neposilujte.

Práce

V lednu budete mít dost práce, při které se musíte naučit ovládat nové programy na počítači nebo nové techniky při manuální práci, ale podle všeho budete potom dělat lukrativnější činnost než doposud, vyplatí se vám to. Máte i víc kreativity. Ti z vás, kteří v sobě neobjevili obchodníky, by to měli změnit už v dubnu. Zajímavé výdělky čekejte na podzim, především v nákupu a prodeji komodit nebo zboží do domácností. Bankovnictví nebo reality jsou obory pro vás vhodné, přijdou k vám možnosti, jak ukázat schopnosti.

Peníze

Od začátku ledna vám bude vynášet především vaše postavení, které jste si vydobyli během minulého roku. Pluto vám dává příležitost, abyste si situaci vylepšovali, ale jednejte pomalu a strategicky. V březnu si dejte pozor na podvodníky, kteří se z vás snaží vylákat vyšší peněžní částky na pojištění nebo nákup realit. Letní dovolenou si kupujte na přelom července a srpna, udělají vám dobře pláže i hory. Na podzim nedávejte příliš mnoho peněz partnerovi, dětem nebo příbuzným, rychle je utratí. Osoby v pubertě nuťte do brigád.


Obrazek

Vodnář (21. 1. - 19. 2)
Ve skvělé formě, originálně a neopakovatelně vás zastihne začátek roku 2007. Vrhnete-li se vší silou do prosazování svých vizí, určitě se vám podaří přesvědčit druhé o jejich významu a uplatnit v praxi. Od začátku ledna až do druhé třetiny února bude pro vás v tomto směru každá příležitost otevřená. Po všech stránkách příjemné období budete prožívat i koncem března a téměř po celý duben. Pěknými dny vás někdy až překvapí květen a září. Letní romantiky si však bohužel asi příliš neužijete, komplikace, a to především v oblasti vztahů, vás očekávají právě v nejteplejším období tohoto roku. Po klidném a příjemně stráveném září vás přivítá chladnými a deštivými dny podzim plný rozporů a osobní nespokojenosti. Nosnost vašich vizí a ideálů vás však dříve či později přenese téměř přes všechny aktuální problémy. V souvislosti s respektem, který získáte na počátku roku, můžete snadno a definitivně překonat i nepříjemnosti, které vás mohou potkat na jeho sklonku.

A zde je rozšíření:

Láska

Na začátku roku se asi budete chtít více ukazovat v okolí svých přátel. Proto si vyhlídněte někoho blízkého, nebo si ve stávajícím partnerství vytvořte důležitější postavení. Potřebujete přítele, nejen sexuálního partnera. Mužům budou jejich ženy více milenkami, dost si užijí jejich citlivosti, i když to navenek nedají znát. U některých se lépe rozvinou vztahy se zahraničím, proto nebudete váhat masivně chatovat s možnými milenci. Říjen je měsíc, kdy byste se měli hodně pobavit, v červnu budete rádi zažívat hodně sexu.

Zdraví

Bude záviset na tom, jak dlouho budete pracovat. Máte sklon trochu přehánět, proto by se to mohlo odrazit i na funkci organizmu. Stres může narušit nervovou, ale i cévní soustavu, hrozí operace. Vyhýbejte se jídlům z pytlíku a jezte zdravější a čerstvé potraviny. V dubnu pozor na možný problém s vymknutou nohou, dobře se kontrolujte. Saturn i Uran vám přejí ve zlepšování fyzické stability, hodně posilujte a procvičujte aerobik. V listopadu hrozí zlomeniny a větší problémy s nervy, proto byste se měli snažit omezovat rychlost. Jinak máte šťastný rok.

Práce

Budete hodně pracovat, ale bude vás to i tak bavit. Nemálo z vás se vydá do zahraničí na zkušenou. Pokud pracujete pro nadnárodní firmy, můžete najednou vydělávat lépe, než jste čekali, taky se novš poučit a vlastně dovzdělat, což vás zajímá. Pozitivní Jupiter a Uran to jasně říkají. Pokud jste IT pracovníci nebo odborníci v potravinách, zdravotnictví a v řízení druhých, o to je to příznivější. Naučíte se je lépe vést a podporovat tak tým. Širší množství známých, tento rok získaných by vám mělo vydržet i nadále.

Peníze

Kterýmsi z vás se nečekaně zvýší platy, hlavně pokud se dokážete pohybovat mezi klienty a kolegy a mít dostatek kreativních nápadů. Protože platy u cizích firem díky exportu a importu jsou vyšší, můžete si taky víc dovolit. Nenakupujte v dubnu a srpnu jakékoliv materiály, jinak si přikupte domácí techniku, budete ji více potřebovat. Auto na leasing a nová hypotéka je taky na vašem zvážení, ale v říjnu do toho vstupte, jestli můžete. Moderní trendy vám vyhovují, přizpůsobujete se jim lépe, než by čekalo okolí.

Obrazek

Blíženci (21. 5. - 21. 6.)
Začátek roku 2007 k vám přijde ve znamení štěstí a osobního i pracovního zdaru. Dařit se vám bude vše, do čeho se pustíte. Od února do poloviny dubna pak nastane čas pro úspěch spíše mírný. Jste rádi mezi lidmi a máte spoustu známých. Přátelství a citové vztahy se vám však mohou začít jaksi komplikovat - rozehrajete nejspíš více citových či komunikačních her než dokážete zvládnout. Vše se však začne v dobré obracet již od poloviny dubna, a květen vám přinese nejkrásnější dny tohoto roku, včetně příznivých finančních a citových zvratů. Nepřekračujte však své možnosti. Přeroste-li vám úspěch přes hlavu, mohli byste pak po celé léto (zejména v srpnu) řešit problémy, jak se s ním vyrovnat. V srpnu se zvýší váš sklon k nervozitě, která vám ve větší či menší míře přetrvá až do začátku října. Po celý podzim a také v prosinci očekávejte běžné střídání dobrých a horších dnů. Svou obratností a pohotovostí dokážete nakonec zvládnout téměř každou situaci. Koncem roku pravděpodobně zařadíte rok 2007 mezi příznivá životní období.

A zde je rozšíření:

Láska

Už v lednu se vám ukáže, že láska vzniká kdekoliv a jakkoliv. Nevyhnete se hlavně cizincům. Ženy mezi vámi budou pro tento rok obzvlášť citlivé a vnímavé, ale taky přímo vázané na partnery. Všichni se musíte víc věnovat druhým, i se schopností se obětovat. Až v listopadu si lásku a sex užijete plnými doušky, proto se na to připravte. Pluto i Venuše vám možná přinesou sexuálně značně disponovaného partnera, který by měl být vnímavý. Možná se toto všechno projeví u vašeho stávajícího partnera. Jeho milostná rafinovanost vás potěší.

Zdraví

Už ze začátku roku musíte cvičit, stačí ale běh nebo míčové hry v tělocvičnách, klidně si pořiďte rotoped. Nesmíte jen tak zahálet, jak říká Merkur i Jupiter, naberete tak svaly a lépe můžete pracovat. V dubnu budete mít problémy s nohama, proto si je často masírujte. Potřebujete delší pobyt v přírodě, hlavně v červnu, jinak se může zhoršit stav vaší dýchací soustavy. Na konci srpna si můžete postěžujete na pohybové problémy. Určitě pijte méně alkoholu, odrazilo by se to brzy na stavu vašich jater i slinivky, tračník taky všechno nevydrží!

Práce

Potřebujete kvalifikovanější práci a protože jste učenliví s přizpůsobiví, zapište se do všech kurzů, které vám nabídne vaše firma. Budete mít problém používat cizí jazyky a především v březnu vám Merkur i Jupiter nastíní, co udělat. V červnu a červenci se budou mít lépe obchodníci, prodejci a řidiči, stejně tak ale zažijou štěstí studenti, skvěle zvládnete zkoušky. Pokud pracujete pro zahraniční firmy, čekejte hodně nedorozumění. V září a říjnu si budete užívat odpočinku a volnější pracovní doby.

Peníze

Vaše příjmy nejsou vždy pravidelné, proto byste se měli především v březnu zamyslet, jestli nechcete změnit zaměstnavatele. V dubnu vám rádi pomůžou vaši kamarádi. Důležitý pro vás může být hlavně podzim, kdy víc vyděláte díky pozitivním vazbám s lidmi, které znáte už dlouho. Musíte být vydatně pracovití a přesní, jak říká Merkur i Venuše a hlavně se nespoléhejte na štěstí, jak se vyjadřujeje vazba Jupiteru. Pro výdělek nejezděte do zahaničí, ani nespoléhejte na partnerovy konexe. Velký vliv budou mít kolegové.

Obrazek

Štír (23. 10. - 22. 11.)
Neobyčejně příznivé a plodné období vám přinese druhá polovina roku 2007. Příznivé hvězdné konstelace začnou uplatňovat svůj vliv už v měsíci květnu, aby po červnové přestávce pokračovaly v podstatě nepřetržitě až do Vánoc. V pracovním kolektivu i v rodině se dočkáte přízně i uznání, a to především díky své schopnosti vyniknout nad všeobecný průměr. Příznivá konstelace planety lásky Venuše vám přinese mnoho něžných citů, tolerance a pochopení, které u vás brzy vyústí v dlouhodobý pocit "obyčejného" lidského štěstí. V první polovině tohoto roku se vám však asi nebude dařit tak, jak byste si představovali. Vaše plány budou předbíhat realitu, a budete-li své představy a vize považovat za skutečnost, snadno se dostanete do nepříjemných problémů se svým okolím. Zkuste slevit z hloubky svého předvídání a poznání, praktické výsledky se pak rychleji dostaví - ne každý totiž přemýšlí o podstatě problémů tak vášnivě jako vy. Říká se, že trpělivost přináší růže. Přibrzdíte-li v prvním půlroce, v tom druhém se jich určitě dočkáte.

A zde je rozšíření:

Láska

Tento rok se do všeho dostanou různé majetkové otázky, do vašich vztahů s partnerem taky. Nezdá se, že byste byli stvoření pro manželský život, ale dlouhodobá vazba mezi Saturnem a Plutem vás možná donutí legalizovat své vztahy. Březen a červenec pro to můžou být ideální měsíce. Jinak v tomto roce příliš sexuálně výbojní nebudete, spíš se můžete snažit potvrzovat si funkční vztahy mezi vámi a rodinou. Hledejte jistotu v přátelství se staršími lidmi, hlavně prarodiči, kteří vám vždy dobře poradí. Máte smysl pro tradice.

Zdraví

Budete se muset dobře postarat o nervovou soustavu, především v oblasti krku a hrudníku. Květen ale jasně naznačuje, že musíte mít víc v pořádku lymfatický systém. Nechejte si častěji dělat masáže a hlavně zábaly ve střední oblasti těla. Pánové asi tento rok budou častěji u urologa, nebojte se ale za ním jít, stejně jako dámy za gynekologem. V srpnu půjde o praktické záležitosti, protože nečistoty ve vodě vám mohly ublížit. V říjnu pozor na stav vašich třísel na stehnech! Dávejte si pozor na zbrklé pohyby, jezděte po vyznačených trasách.

Práce

Více z vás bude pracovat v dopravě a logistických firmách, taky v exportu a importu zboží obecně. Bude se to týkat strojního zařízení, ale stále častěji i zajímavých přírodních a potravinářských produktů, hlavně na jaře. Můžete více podnikat v mase a uzeninách, rozumíte mu dobře. Pro úspěch potřebujete pracovat především o letních prázdninách, tak v tu dobu oželte dovolenou a poznáte změny, kterých se vám dostalo. Nevěnujte se ale příliš riskantním, fyzicky náročným povoláním. Finanční správa nebo management v oblasti ochrany materiálu a surovin vám bude víc vyhovovat.

Peníze

Zdá se, že můžete mít šanci si pořádně vydělat, pokud se nebudete bránit obchodu s komoditami, nemovitostmi a výměně zboží. Hlavně díky bankovním produktům získáte osobní jistotu, především při jednání se zastoupeními zahraničních bank. Snažte se nakupovat více potravin než přístrojů, taky něco investovat do starožitností, může se vám to vyplatit během celého roku, jak říká Pluto, Jupiter, ale nakonec i výrazná síla Saturnu. Budete se cítit bohatší a úspěšnější než dřív.

Obrazek

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Měsícem nejhezčích zážitků, praktického uplatnění osobních kvalit a úspěchem završených snů, a současně i dobou sběru plodů vašeho celoročního snažení bude prosinec, doba kdy Slunce opět vstoupí do vašeho zvířetníkového znamení. Ocenění získáte především díky vaší vytrvalosti a více než svědomitému plnění každodenních povinností. Dalšími neméně úspěšnými měsíci, kdy se vám zdárně podaří začít či dokončit každou věc do které se pustíte, bude srpen a říjen. V roce 2007 však nepůjde jenom o práci.V srpnu vaše pracovní ambice zatlačí do pozadí nečekaná síla vašich emocí a citů, a půjde samozřejmě o lásku. Červenec se zdá být ideální dobou pro příjemnou dovolenou strávenou cestováním. S četnými problémy se budete muset pravděpodobně vypořádávat v květnu, pro mnohé Kozorohy může být tento měsíc bohužel až krizový. Po vyřešení nastalých těžkostí se však před vámi otevře druhá polovina roku, pro vás mnohem příznivější, než byla ta první, a také naděje na úspěšné závěrečné vyúčtování, které vyzní jednoznačně ve váš prospěch.

a zde je rozšíření:

Láska

Tento rok začnete spíš zaměření na jiné věci, než je láska. Přece jenom ale pozitivní vazba mezi Saturnem a Plutem znamená, že jste objevili někoho, kdo vám může zůstat na dlouho blízký a především věrný. Proto se snažte ho udržet, už proto, že je tak dobrý v sexuální oblasti, dokáže vás hodně uspokojit. Krásný bude především květen, v té době buďte i vy aktivní v lásce a vzájemném přibližování se s potencionálními milenci. V září se jistě vydejte na dovolenou, která by mohla být záležitostí vašich snů, užijete si dostatečně.

Zdraví

Tento rok budete nemocní a pokud máte chronické problémy s kostmi nebo kůží, chraňte se. Především na stehnech a nohách půjde o větší problém, svěřte se do plné péče odborníků. Potřebovali byste lázeňské prostředí, nejlépe někdy zjara a na horách, kdy se vše může dobře hojit. Chvíli se vám v srpnu nebo řijnu může zdát, že se díky vašemu aktivnímu postoji zdraví vylepšuje. Chraňte si taky duševní zdraví i bohatství a příliš nejezděte automobily po přecpaných silnicích, kvůli exhalacím. Pluto vám umožňuje, že vás vše nakonec posiluje.

Práce

Pokud jste se rozhodli být zaměstnáni ve správě cizího majetku, pojišťovnách nebo velkých energetických závodech a rafinériích, udělali jste správně. Můžete pracovat na své kariéře a jistějších výdělcích, než které jste očekávali. Taky můžete lépe nakládat s nemovitostmi a prodejem větších předmětů. Nemoci a problémy blízkých vás však mohou brzdit. Pro příští rok si klidně zvolte účetní povolání, bude stejně výhodné. Zdá se ale, že někteří z vás na jaře a podzim upadnou do nicnedělání.

Peníze

Tento rok máte jistotu ve stálých příjmech díky svému postavení, vše vám chodí s velkou pravidelností na účet. Je to pro vás lepší, i když jste jako zaměstnanci závislí na šéfově benevolenci v oblasti benefitů. Chtěli byste více získávat z nějakého dědictví, ale nějak není možné ho plně užívat, příští rok by měl být už vydařenější. Nekupujte předměty do domácnosti v březnu, Mars vám udělá problémy, stejně jako i Venuše na podzim. Máte před sebou vidinu jistého růstu, proto jste ochotni se na čas omezit.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář